STAR ART

Patríte medzi náročných divákov, ktorých do kina prilákajú iba skutočne kvalitné filmové snímky? Neláka Vás sledovanie akčných blockbusterov, fantasy filmov či iných klasických žánrov, ktoré v dnešnej dobe vykúkajú z každej kinosály?

Tak práve pre Vás sme si pripravili náš špeciálny filmový  ⭐️STAR ART⭐

Vďaka tomuto konceptu si v našom kine budete môcť každú stredu vybrať z ponuky filmov, ktoré sa svojim charakterom odkláňajú od klasického filmového stereotypu a svojim zaujímavým obsahom potešia filmovú dušu aj toho najnáročnejšieho diváka. Skvelou správou je aj bezkonkurenčne nízka cena, keďže tento filmový zážitok je dostupný už od 6,50 €. Tešíme sa na Vás vo Vašom Kino STAR Prešov v Eperia shoping mall.

Aktuálna ⭐️STAR ART ⭐ ponuka 

 

 

Viac info

Všetci ľudia budú bratia ⭐️STAR ART⭐

Žáner: Dokumentárny Líder Pražskej jari nastolil v období slobodných šesťdesiatych rokov ideu socializmu s ľudskou tvárou, ktorú umlčali sovietske tanky. Tvár Alexandra Dubčeka sa aj napriek totalitnej temnote stala symbolom. Vo filme “Všetci ľudia budú bratia” sa k tomuto stále živému symbolu vracia slovenský režisér Robert Kirchhoff a skladá príbeh “tváre Dubček”. Tváre vizionára a tajomníka, ideálu a reality, absolútneho a relatívneho, elitného a ľudového, globálneho a lokálneho, moci a bezmocnosti, víťazstva a prehry. Svedkov Dubčekovho života sledujeme vo výjavoch od utopickej komúny v Kirgizsku, kde vyrastal, cez éru popovej politickej hviezdy, éru disidentu — väzenia na slobode až po Nežnú revolúciu v roku 1989, Dubčekov návrat do veľkej politiky a jeho tragickú smrť. Zobraziť viac

2D OR 12
2DOR

4. 10. streda