⭐️STAR ART⭐

Patríte medzi náročných divákov, ktorých do kina prilákajú iba skutočne kvalitné filmové snímky? Neláka Vás sledovanie akčných blockbusterov, fantasy filmov či iných klasických žánrov, ktoré v dnešnej dobe vykúkajú z každej kinosály?

Tak práve pre Vás sme si pripravili náš špeciálny filmový  ⭐️STAR ART⭐

Vďaka tomuto konceptu si v našom kine budete môcť každú stredu vybrať z ponuky filmov, ktoré sa svojim charakterom odkláňajú od klasického filmového stereotypu a svojim zaujímavým obsahom potešia filmovú dušu aj toho najnáročnejšieho diváka. Skvelou správou je aj bezkonkurenčne nízka cena, keďže tento filmový zážitok je dostupný už od 5,70 €. Tešíme sa na Vás vo Vašom Kino STAR Prešov v Eperia shoping mall.

Aktuálna ⭐️STAR ART⭐ ponuka 

 

Macko Puf: Krv a Med

Dátum a čas premiéry: 15.03.2023 21:00

 

Žáner: Horor

 

Krajina pôvodu: USA

 

Veková prístupnosť: Prístupný od 18 rokov

 

Obsah: 

Christopher Robin počas svojho vysokoškolského štúdia zanedbáva zvieratá v Stoakrovom lese a neposkytuje im žiadnu potravu. Medzi hladujúcimi zvieratami sa Puf a Prasiatko rozhodnú nakŕmiť sami a ich zvieracie inštinkty sa znova prebudia. Okrem medu túži Macko aj po krvi. To ale predstavuje smrteľné nebezpečenstvo pre turistov, ktorí tam prichádzajú. Puf a Prasiatko sa však chcú pomstiť aj Christopherovi Robinovi za to, že ich opustil.

Macko Puf: Krv a med je prvou hororovou adaptáciou klasickej knihy A. A. Milneho. Tento príbeh si obecenstvo už desaťročia mohlo pozrieť v rôznych rozprávkových adaptáciách. Podľa amerických zákonov platnosť autorských práv vyprší 95 rokov po prvej publikácii, čo v prípade Macka Pufa vypršalo v roku 2021, a postavičky sa môžu voľne používať v iných príbehoch od 1. januára 2022. Paralelne s tým bola vyhotovená súčasná filmová adaptácia, ktorá nadväzuje na tradíciu hororov a chce byť dôstojným nástupcom filmov Vreskot a slasherových príbehov. Tvorcovia už vyjadrili nádej na pokračovanie, v ktorom by sa zvieracie inštinkty mohli stať ešte dôležitejšími ako v prvej epizóde.

 

Vstupenky: https://presov.kinostar.sk/klient-3800/kino-551/stranka-17106/film-597878